Trzy Czakramów Testy? Głupie gadanie. Uważaj na New Age19 czerwca 2017 Świętuje ponad 20 lat miłości do społeczności Reiki na całym świecie! Zostań członkiem IARP TODAY!

Trzecia czakra jest określana mianem chakry splotu słonecznego. Znajduje się ona dwa cale pod klatką piersiową pośrodku za brzuchem. Trzecia czakra jest centrum osobistej siły, miejsca ego, pasji, impulsów, złości i siły. Jest również centrum podróży astralnych i astralnych, otwartości przewodników duchowych i rozwoju psychicznego. Kiedy trzecia czakra jest na uboczu, możesz mieć brak pewności, być zdezorientowany, martwić się tym, co inni myślą, czują, że inni kontrolują twoje życie i mogą być przygnębieni.

Jego kolor jest pomarańczowy i znajduje się pomiędzy podstawą kręgosłupa a pępkiem. Jest związany z brzuchem, nerkami, pęcherzem, układem krążenia, narządami płciowymi i gruczołami płciowymi. To dotyczy emocji. Czakra ta reprezentuje pragnienie, przyjemność, seksualność, prokreację i kreatywność. Blokada może manifestować się jako problemy emocjonalne, zachowania kompulsywne lub obsesyjne i poczucie winy.

Starożytni uzdrowiciele wiedzieli, że ciało jest więcej niż to, co widać. Szanowali całkowitość ciała, emocji, umysłu i ducha, widzieli bogini (Boga) we wszystkich bytach i traktowali swoich pacjentów z szacunkiem i troską. Uzdrowienie było trójstronne porozumieniem między uzdrowicielem, boginią (boga) a osobą uzdrowioną, a leczenie było aktywnym wyborem. W dzisiejszej współczesnej medycynie brakuje takich partnerstw i uczestnictwa, a także koncepcji całości i szacunku. Każdy może uzdrowić, a każdy może dobrać dobrobyt. Poprzez naukę i używanie starożytnych umiejętności uzdrawiania wiele chorób ciała, emocji, umysłu i ducha można zapobiec lub łatwo przekształcić, zanim stanie się sprawą dla leku allopatycznego. Umiejętności starożytnych uzdrowicieli są dostępne, potężne i bardzo żyjące teraz. Proszę używać tych narzędzi, to jest nasze prawo !!

Czakr Sacral: położony w dolnej części brzucha, ta czakra dotyczy emocji, seksualności i kreatywności. Znak osłabienia tej czakry mógłby manifestować się jako emocjonalne przeoczenia, brak kreatywności, emocjonalne przywiązanie, a nawet depresja. Osłabienie w czakrze sakralnej mogłoby również manifestować się jako współzależność, niska samoocena lub niski poziom libido.

Komentarze