Jak uzyskać dobre wyniki na teście czakryJeśli byłeś w klasie jogi lub warsztatach tematycznych związanych z jogą, może słyszałeś nauczyciela używając słowa "Chakra".

Ta chakra indygo jest znana jako trzecie oko i dotyczy świadomości wizualnej i percepcyjnej. Jest reprezentowana przez lotos z dwoma płatkami: dwa płatki dla Shakti (żeńskiej) i energię Shivy, dwa płatki na dwa kanały psychiczne i różne inne symbole. Jest związany z gruczołem szyszynkowym, a medytacja nad nim sugeruje się, aby dać jedną moc psychiczną. Perspektywy tego spojrzenia ... mgliste.

Na subtelnym poziomie, czakry w zdrowym układzie czakrów są jasną, żywą wersją lub ich prawdziwym kolorem; Każdy obraca się zgodnie z ruchem wskazówek zegara; A każdy jest jasny i otwarty. Czakry jako całość są w równowadze ze sobą - to znaczy, żaden nie jest zbyt aktywny lub nieaktywny w porównaniu do innych. Energia przepływa swobodnie do każdego z nich. Energia płynie swobodnie pionowo w górę iw dół kanału centralnego, pomiędzy siedmioma czakrami.

Najwyższe uznanie doskonałości poprzez wewnętrzną kontemplację, związek z Uniwersalną Istotą, uniwersalną świadomością. Cichy: nie wtrącaj się w nic. Osobista identyfikacja z Bogiem. Centrum świadomości kwintesenckiej, gdzie doświadczona jest integracja wszystkich biegunów. Neutralizuje wszystkie dźwięki i wszystkie kolory, integruje wszystkie funkcje poznawcze i konformacyjne, obejmuje statyczne i dynamiczne energie różnych ośrodków w wszechobecną jedność. Ostatnia czakra, która ma powstać w człowieku.

Duża część poznania pracy z czakrami polega na wyważaniu czakr. Blokowanie chakry i zaburzenie równowagi w jednym lub kilku z 7 czakr może powodować psychiczne, emocjonalne, fizyczne i / lub duchowe dolegliwości. Niezależnie od tego, czy użyjesz kamieni chakry, kryształów, reiki, czy innej formy wibracji, aby przywrócić równowagę czakry, dobrze radząc sobie z systemami czakr, ich funkcje i obszary, które one rządzą, mogą być bezcenne.Komentarze