Dlaczego (i gdzie) Powinieneś szybko testować czakręPoprzez naszą internetową społeczność jogi dowiesz się więcej o głównych czakrach, które są siedmioma ośrodkami energii w ciele. Są one często opisywane jako wiry energii, które rozciągają się od podstawy kręgosłupa w górę. W jogi międzynarodowej oferujemy przewodniki dla początkujących i głębsze odkrycia dotyczące zdjęć czakr, ich unikalnych właściwości i miejsca ich siedziby. Nasze dogłębne zasoby ułatwiają dostęp do artykułów eksperckich, które omawiają role czakr. Odkryj, jak przebudzenie centrów energetycznych ciała może zainspirować pozytywne efekty życiowe, takie jak uwalnianie negatywności lub inspirowanie kreatywnością. Zbadaj, jak czakry tradycyjnie były oglądane w jogę i jak są dziś oglądane. Przyjrzyj się uważnie, co oznacza, aby obudzić czakry, gdy dowiadujemy się więcej o sobie.

Problemy z energią mogą być spowodowane długoterminową bliską obecnością osoby z niedoborem energii (lub wampirem energetycznym, patrz 5 oznak wampiru energetycznego, który zabija Twój czas i bezużytecznie zasysa Twoją energię). Ludzie, którzy nie mają własnej energii (często podświadomie) ssą potrzebne widmo energii od ludzi wokół nich. W niektórych przypadkach wampiryzm energetyczny "mógłby nawet spowodować poważne choroby dawcy energii.

Piąta czakra lub czakra gardła znajdują się w obszarze gardła, a jego kolor jest niebieska. Sanskryt znaczenie dla "Wiszdydhy" przekłada się na szczególnie czysty ". Piąta czakra utrzymuje Twój głos, jest to miejsce, z którego mówisz i wyrażasz swoją prawdę. Gdzie czakra serca trzyma twoje uczucia, chakra gardła chce, abyś ją wypuścił! Mów głośno, co jest autentycznie Twoje i naprawdę słuchać prawd osób, które wokół ciebie.

Zrozumieć, jak funkcjonują CHAKRA: każda czakra ma określone właściwości fizyczne, psychiczne, emocjonalne, duchowe i energetyczne. Jestem w stanie zrozumieć siebie na głębszych poziomach i zarządzać moją energią przez cały dzień, odsyłając do nich. Ciągle nagradzam czakrę poprzez medytację, asanę, mantrę, aromaterapię, kryształ i dźwięk.

Drugą techniką w ramach protokołu jest masaż refleksyjny stopy chakra odzwierciedlony w obrazach tutaj. Procedura refleksologii skupia się na dwóch aspektach czakr: fizycznej lokalizacji czakry i gruczołu endokrynnego, która jest związana z każdą czakrą związaną z nią funkcją lub bliskością. Fizyczne lokalizacje są wzdłuż kręgosłupa i odruchów głowy na stopie.

Komentarze